Oddział Zachodniopomorski PTTK w Szczecinie zaprasza do nawiązania całorocznej współpracy przedszkola woj. zachodniopomorskiego w zakresie działalności statutowej: promocji oraz uprawiania turystyki kwalifikowanej, profilaktyki przeciwdziałania patologiom społecznym w tym przeciwdziałania przemocy wobec dzieci.

 Zadania te realizowane byłyby dla najstarszych grup w trakcie programowych wycieczek organizowanych przez przedszkola wspólnie z udziałem członka kadry programowej PTTK w ramach jego działalności społecznej. Zajęcia prowadzone byłyby wg planu po wspólnym, wcześniejszym, szczegółowym uzgodnieniu z prowadzącym zajęcia z ramienia Oddziału PTTK.

Ilość przedszkoli objętych proponowaną współpracą uzależniona jest od zainteresowania kadry przedszkoli oraz możliwości organizacyjnych PTTK.

Kontakt do prowadzącego zajęcia (Ryszard Radke) oraz informacja o działalności programowej zamieszczona jest w zakładce Pomoc Ofiarom Przemocy w Rodzinie

Informacja o dojściu na start - mapka

Przystanek końcowy linii autobusowej nr 107 w Policach dojście na START wg załączonej mapki około 150 m w kierunku południowo-wschodnim na polanę za Szkoła Podstawową nr 8 do Pierwszej Wiaty.

Uwaga: w tym samym czasie odbywać się również będą w tym miejscu zawody w biegach przełajowych które rozpoczną się również o godzinie 10,00 (trasa oznakowana taśmami), proszę zachować ostrożność przy jej przekraczaniu

Kierownik zawodów na orientację

Edward Fudro  

dzięki współpracy z Biurem Dokumentacji Zabytków uczestnicy spotkania w dniu 6 listopada w Pracowni Krajoznawczej mieli możliwość zapoznać się z nową techniką opracowywania danych do dokumentacji zabytków i spróbować w wirtualnej rzeczywistości spaceru po uroczym kościółku w Iwięcinie (wioski końca świata)

Na razie nie przewidujemy kolejnych prezentacji

Zbliżają się wielkimi krokami terminy corocznych konkursów PTTK

24.10 krasomówczy

16.11 OMTTK

Bliższe informacje w zakładce konkursy, zgłoszenia jak zwykle w oddziale, telefonicznie lub emailem